KORFF MILANO

Krásný pátek. Mám tu pro Vás jeden takový beauty článek. Já na to líčení sice moc nejsem, ale když se moje úžasná kadeřnice stala i vizážistkou, nemohla jsem odolat. Kdo by taky odolat mohl, my holky prostě takovéto beauty chvilky nutně potřebujeme. A já si je vždy moc užívám 🙂 .

IMG_1252

A protože je Barunka nejvíc šikovná kadeřnice, vůbec jsem se nebála se jí svěřit na líčení. Má prostě zlatý ručičky. Co říkáte na výsledek?

IMG_1247

Barča ve svém salonu BHB place pracuje se značkou KORFF MILANO. Korff se zrodil v Itálii v 70. letech jako průkopník luxusní značkové kosmetiky v lékárnách.

Od 80. let získává Korff velký komerční úspěch, a to díky zahájení výroby stylové řady make-upu a využívání inovativních účinků v rámci ošetření pleti, jako je retinol a mikronizované zlato. Díky dermatologické bezpečnosti, kosmetické účinnosti, průlomovému výzkumu a italskému stylu se podařilo zajistit životní mízu Korff a v průběhu času posílit svou image spolehlivosti, kvality a sortimentu luxusní kosmetiky.

IMG_1278

Tak kdo z Vás máte s touto značkou zkušenosti? Jaké výrobky jste vyzkoušeli? Já byla naprosto nadšená z rozjasňovače. Kolem očí mám tmavší pleť, takže pro mě naprosto perfektní.

IMG_1304

KORFF: KDYŽ SE KRÁSA SPOJÍ S VĚDOU

IMG_1308

IMG_5809

IMG_5832

Haha a já trubka nakonec místo na romantickou večeři s přítelem šla běhat. Ale co, i při běhání by se žena měla cítit krásná, ne?

IMG_1333

IMG_1353

Moc si užíjte krásný a prosluněný víkend 🙂

Vaše Veru :*

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s