Že by jaro???

Krásné ráno. Jak se máte? Taky na Vás příchod jara působí pozitivně? Je neskutečný jak mocná ta naše příroda je. Začíná se oteplovat a já zase získávám energii, skvělou náladu a úsměv na tváři. V hlavě mi proudí zase milion myšlenek a nápadů, co udělat, do čeho se pustit, kam jet a co všechno bych letos chtěla stihnout. V sobotu bylo nádherně a tedy ta správná příležitost udělat si hezký den, takže jsme s kamarádkou vzaly naše čtyřnohé miláčky a vyrazily na snídani.

IMG_5604

Potkaly jsme se v Litomyšli a šly do Mandaly, kde to mám nejvíc v oblibě. Je to místo jak dělané na takové delší ranní povalování a probírání se s dobrou voňavou kávou a tousty v příjemném prostředí, kde se můžete pohodlně zachumlat i do deky. Navíc je to tu velice dog friendly, takže jsme byly všichni happy. Až teda na jednu výjimku a tou je naše Khloeinka, fakt neznám jiného tak nevrlého psa…. Myslela jsem si jak si Kvíďouška (ten malý šarpej) zamiluje a ono zase nic… Ale asi je to tou rasou, máte někdo papillona? Chudák Kvído si s ní chtěl hrát a ta naše malá potvůrka ho na oplátku hned kousla a neustále na něj útočila… A když se jí něco nelíbí, tak útočí běžně i na nás doma, takže pohoda 🙂 . Jste na tom stejně?

IMG_6473

Na fotkách se zdá ale jako úplný slaďouš, co? Njn, zdání klame… Ale jak koukám, tak jí to focení nějak vzalo, nacpala se na skoro každou fotku. Ale co, aspoň někdo od nás je fotogenický, to se jí teda musí nechat 🙂 .

IMG_5613

IMG_5615

Když jsme se po nějaké době probraly a vymotaly se z dek, vyrazily jsme do zámeckých zahrad, kde je to nádherný a nikdy mě neomrzí se sem vracet znova a znova. Kdo je z Litomyšle, tak mi dá určitě za pravdu.

IMG_5620

IMG_5622

A já jako obvykle vyrazila ve svém oblíbeném outfitu. Mikina & rifle & botasky & kabelku, do které nacpu naprosto vše. Letos jsem si zamilovala snad úplně vše, co je od Karla Lagerfelda. Má ty nejúžasnější kousky ♥♥♥ ! Znáte tohoto německého návrháře? Že se vůbec ptám, jasně, že ho znáte… Jeho výstřednost a originalita nejde přehlédnout. Pár let nazpět jsem četla jeho životopis, který je velmi zajímavý, ale svým způsobem i hodně smutný. Cca asi v šesti letech mu maminka řekla, ať mluví pořádně, že jí unavuje… Taky mu nikdy nečetla pohádky, takže se velmi brzy naučil číst, aby si je mohl číst sám, chudíšek. A již v dětství se plynně naučil anglicky, francouzsky a italsky, prostě neobyčejný chlapec. A jeho oblečení je naprosto jedinečné. Líbí se vám jeho kousky také?

IMG_5633

IMG_5654

IMG_5675

A úplně nejvíc se těším až začne Smetanova Litomyšl. Chodím pravidelně už aspoň 10 let a každý rok se těším na další. Znáte tento operní festival? A chodíte? Na co máte lístky? My to letos nějak podcenili, takže ve chvíli, kdy jsem je chtěla koupit, byly už vyprodané… 😦 . Teď tedy doufám, že se něco uvolní zpět do prodeje, tak držte palce. Ale co, kdyžtak zajdeme mrknout na přenos některého z představení do klášterních zahrad. Naštěstí na nejoblíbenější představení v Nových Hradech lístky máme.

IMG_5679

IMG_5703

IMG_5723.JPG

Mějte krásný den!

Vaše Veru :*

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s