Make it PINK

Ahooj, minulý pátek bylo přece jen to krásné babí léto. A to by byl hřích neužít si posledních slunečních paprsků a teplíčka. Takže jsme si po delší době naplánovaly naše oblíbené BFF odpoledne a Markét mi udělala aspoň pár fotek, chudák 🙂 .

IMG_3432

Letos jsem si pořídila tyhle krásný růžový Tomsy. Co na ně říkáte? Navíc tahle značka není známá jen pro své maximálně pohodlné a barevné espadrilky, ale také svou velkou myšlenkou. Majitel značky se zavazuje pomoci všem, kteří boty postrádají. Za každý prodaný pár bot společnost věnuje druhý pár bot někomu, kdo je opravdu potřebuje. Je to parádní nápad, ale upřímně, větší radost bych měla kdyby nějaké % z ceny bot šlo na zvířátka nebo záchranu přírody. Jediná společnost, kterou znám a podporuje zvířátka, tak je Vegg go, kteří darují ze zakoupeného menu misku granulí pro pejsky do útulků a záchranných stanic. A to je super jen je smutné, že takovýto firem je hodně málo 😦 .

IMG_3428

IMG_3423

A protože růžovou barvu miluji, je pro mě takovým symbolem radosti a také bych řekla, že navozuje příjemnou atmosféru, tak jsem  to doladila i růžovoučkým svetříkem 🙂 . A tentokrát na mě můžete vidět i legíny, ty moc nemusím, ale tyhle mě zaujaly jak materiálem, tak i střihem. Ale sjíždí, takže hned putovaly na úpravu ke švadleně…. Nevím jak to máte Vy, ale pro mě jsou stejně nejvíc pohodlný džíny.

IMG_3421

IMG_3412

IMG_3408

IMG_3402

IMG_3396

IMG_3385

IMG_3374

Křivák: Pepe Jeans
Svetr: Tommy Hilfiger
Legíny: Tommy Hilfiger
Boty: Toms/Answear
Kabelka: Guess

A ještě jedna věc na závěr, nepodceňujte sílu přátelství, mít opravdového kamaráda/kamarádku je štěstí. Ale jako každý vztah, tak i ten kamarádský se musí budovat. Zavolejte dnes někomu Vám blízkému a řekněte dotyčnému/dotyčné něco hezkého čím druhého potěšíte nebo zajděte třeba na kávu a udělejte si příjemné odpoledne. Uvidíte, že ten den bude hned krásnější :*

IMG_3434.JPG

Krásný den!

Vaše Veru :*

2 komentáře: „Make it PINK

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s