CALVIN & CLUSE

Po týdnu na Sardinii zase doma, v následujících dnech mě čeká vybalování, uklízení, praní a žehlení… Ale hlavně naše rodina, po které se mi už zase stýskalo. Doma je stejně krásně a není nic krásnějšího než se probudit ve své posteli, ve svých heboučkých a voňavounkých peřinách a cítit domov. Já miluji cestování ale úplně stejně se vždy miluji vracet domů!

A protože jsem stále v letním rozpoložení, zrovna dnes ráno jsem si chtěla obléknout tyhle šaty od Calvina… Přijeli jsme v noci, takže jsem pro jistotu mrkla z balkonu a brrr…. Tam to teda vypadá 😦 ! Kde je to krásné slunečné počasí, které Vás samo vytahuje z postele? To snad nééé… To je teda přivítání, na Sardinii je stále kolem nádherných 30ti stupňů a tady tohle! Šaty jsem vrátila zpět do skříně, vytáhla rifle, oblékla mikinu a začala hóóódně doufat, že ještě přijde babí léto.

IMG_2867

Letos u mě na plné čáře vede značka Calvin Klein. Líbí se mi jejich jednoduché, nadčasové a zároveň velmi pohodlné kousky. Musím se smát, ale ta stejná trika, která si nadšeně oblékám teď já, nosila moje mamka, když jsem byla malá…. A stále jsou in! Vždy když nahlédnu na jejich oblečení, nikdy neodejdu s prázdnou. Já jsem sice touto značkou úplně pohlcená, ale například mojí nej kámošce se od nich nelíbí snad ani jediná věc, kterou mám… Móda je rozmanitá a každému z nás se líbí prostě něco jiného a to je na tom vlastně to nejlepší!

IMG_2836IMG_2848

Ale v čem jsme se s Markét letos shodly, tak jsou tyhle skvostné hodinky CLUSE. Pokukovaly jsme po nich již delší dobu a nedávno jsme si je obě objednaly 🙂 . Ve dvou se to vždy lépe rozhoduje. Tato značka má svůj domov v Amsterdamu a vyznačuje se svou krásou v jednoduchosti a preciznosti. Tak co na ně říkáte? Letos navíc uvolnili do prodeje i kolekci náramků, které k hodinkám dokonale padnou. A já jsem se zamilovala na první pohled!

IMG_2861IMG_2866IMG_2872IMG_2882

Když už tu ale máme tohle nehezké a chladné počasí, ráda bych Vám doporučila knížku Továrna na sny, kterou jsem teď na dovolené dočetla. Je skvělá a můžu Vám slíbit, že po přečtení se budete cítit uvolněnější a šťastnější. Donutí Vás totiž zavzpomínat na dětství, na dávno zapomenuté maličkosti a radosti a vykouzlí Vám ten nejšťastnější úsměv na tváři a to za to stojí :*

IMG_2891IMG_2899IMG_2908

Klobouk: Replay

Šaty: Calvin Klein

Botasky: Adidas

Kabelka: Calvin Klein

Hodinky a náramek: CLUSE

Krásný a pohodový den!

Vaše Veru :*

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s