Tajemství císaře – The Chamber

Ahooooj! Dnes tu pro Vás mám už třetí článek z únikovky. A jak jinak než opět z té nej v Praze, z The Chamber. Včera jsem vyrazila s holkama na Tajemství císaře. A budu se opakovat, ale opět to bylo naprosto úžasný!!!!

IMG_1728.JPG

Na celou hru jsme měli 60min a zvládly jsme to za 59:25 minut, takže jsem na nás byla mrtě pyšná a všechny jsme měly obrovskou radost, že jsme to zvládly!

Teď bych Vám nejradši popsala úplně celý průběh hry a při čem jsme se nejvíce zapotily a co nám dalo nejvíce zabrat, ale to prostě nemůžu…. Zkazila bych Vám překvapení…. Takže jenom ve zkratce, Karel IV během svého života zmizel na celé 4 měsíce a do dnešních dní se nepodařilo vypátrat, kde se celou tu dobu nacházel! Takže je na Vás, abyste jeho tajemství odhalili! Good luck, nic jednoduchého to není 🙂 .

IMG_8439

Já jsem z únikovek úplně nejvíc nadšená a stále víc a víc. Nějak mě to chytlo a myslím, že určitě nejsem sama 🙂 ! Takže rozhodně neváhejte ani vteřinku a vyrazte také!!! Jo a pak mi napište, jak jste si to užili.

Teď jsme si také pořídily takový escape games passport, kam sbíráte samolepky z jednotlivých her a odměnou pak bude pátá hra zdarma! Jůů, jůůů, takže my už jen jednu další hru za svoje a pak nás čeká jedna zdarma!

Pokud se nemůžete rozhodnout na jakou, tak tady článek: Dům duchů a Útěk ze žaláře.

Krásný večer.

Vaše Veru :*

2 komentáře: „Tajemství císaře – The Chamber

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s