Guns N‘ Roses – Not In This Lifetime Tour

Wow, včera večer jsme byli na koncertě Guns N‘ Roses a jejich Not In This Lifetime Tour v Praze v Letňanech. A bylo to naprosto dokonalý, úplně nejvíc dokonalý!!! Koncert naprosto předčil mé představy. Věděla jsem, že to bude super a moc se těšila, ale tohle byla pecka, to jsem ani náhodou nečekala. Celou dobu byla skvělá atmosféra, před samotným koncertem jsem si připadala spíš jak někde na fesťáku :-), lepší atmosféru si člověk ani nemůže přát. A dokonce i vyšlo suprový počasí. Guns N‘ Roses začali hrát na čas a to co předvedli, tak to se nedá snad ani slovy popsat!

IMG_7834 (změněno)

Prostě nechápu, že třeba Axlovi je 55 let a dokáže s ostatními udělat takovýhle koncert, který Vás totálně nabije energií a úplně Vás strhne. Páni a to ten koncert trval celé 3 hodiny, se Slashem tam museli naběhat několik kilometrů! Ten chlap má neuvěřitelný charisma, opravdu ♥ ! A stejně tak Slash, to jak si hraje s kytarou, to je boží!!! Celá kapela je naprosto, ale naprosto skvělá. Jsem šťastná, že jsem tam mohla být a prožít to !!!

IMG_7896.JPGIMG_1610.JPGIMG_7886.JPG

Tak kdo z Vás byl také na koncertě? Jak se Vám líbil? Byli jste také tak nadšení jako já? Na koncertě bylo kolem 50ti tisíc lidí, to je fakt hustý! Ani nevím proč, ale mám z toho obrovskou radost!

IMG_7930

Tak a tady nějaké videa, ať Vám to aspoň trochu přiblížím 🙂 .

 

 

 

Přeji krásný den a moc si užíjte volno.

Vaše Veru :*

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s