Smetanova Litomyšl 2017 – Vojtěch Dyk & The Puppini Sisters & B-Side Bend

Letos jsem se zúčastnila dvou koncertů v rámci Smetanovy Litomyšle 2017. Takže tady kratičký článek o prvním z nich, protože nenapsat o tak skvělém vystoupení by byl snad hřích 🙂 . Byl to koncert Vojty Dyka & The Puppini Sisters & B-Side Bendu, na který jsem se vlastně dostala tak trochu náhodou 🙂 . Ale od chvíle, kdy jsem věděla, že jdu, jsem se móóóc těšila. Byla jsem na koncertě Vojty & B-Side Bendu již v předešlých letech a vždy jsem si to moc užila. A teď navíc ještě vystupovali s The Puppini Sisters.

Vojtěch Dyk & The Puppini Sisters & B-Side Bend

IMG_7477

Jednoduše, prostě úžasné seskupení. A i tentokrát jsem si koncert užila a čerpala z něj energii ještě několik dní. Bylo to naprosto famózní. A musím říct, že tento koncert na přání celý festival vždy tak nějak rozzáří a oživí. Málokdy se totiž na operním festivalu vidí tančící obecenstvo zvedlé ze židlí již v průběhu koncertu! A přesně toto Vojta umí. Dělá show, ze které si neodnášíte jen požitek z krásné hudby, ale navíc ve Vás zůstane něco hlubšího i uvnitř.

IMG_7396

IMG_7412.JPG

Navíc jsem měla neuvěřitelnou radost z toho, že  jsem z koncertu nebyla unesená pouze jen já s Alenkou. Ale hlavně přítelovi rodiče. A to jednoznačné svědčí o tom jak obrovský hudebník Vojta je! Svou show dokáže strhnout všechny věkové skupiny a tomu já říkám ten pravý umělec. A už teď se těším na příští rok 🙂 .

IMG_7445

Kdo z Vás byl také? A jak se koncert líbil Vám?

Krásný den. Vaše Veru :*

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s