The Chamber – útěk ze žaláře

O víkendu jsme byli na další únikové hře v The Chamber. Na doporučení jsme vybrali útěk ze žaláře a rozhodně jsme nelitovali. Po příchodu na místo jsme odevzdali Khloeinku na hlídání a po zasvěcení do situace jsme zjistili, že jsme právě rozluštili tajemství Karla IV….. Ani jsme nemrkli a během chvíle jsme se ocitli ve tmě a zimně v zatuchlé místnosti, kam nás odvedl nějaký muž v kápi ….

IMG_1044

Měla jsem pásku přes oči a byla připoutaná na mučícím stole za ruce i nohy…. Kousek ode mě křičela vyděšená Sofinka a Aleš se jí snažil někde z dáli uklidňovat…. Ve chvíli, kdy žalářník uslyšel náš křik, s úsměvem nám sdělil, že nám zbývá poslední hodinka života a pak budeme upáleni za spáchání závažného zločinu….. Úkol byl tedy jasný, osvobodit se z pout a snažit se dostat ze žaláře pryč! To ale vůbec nebylo tak snadné jak jsme si mysleli. Ráda bych Vám prozradila víc, ale to nejde… Zkazila bych Vám překvapení!

IMG_1047.JPG

Hra byla ale úžasná, plná zvratů a nečekaných okamžiků a samozřejmě i takových těch chvil, kdy do tý černý díry fakt ruku strkat nechcete, ale nic jiného Vám prostě nezbývá. A skutečně jsme si připadali jako ve středověku. Moc jsme si to užili a díky nějaké té pomoci jsme se nakonec zvládli dostat i ven, kde na nás už čekala Khloeinka :-).

Pokud chcete zažít něco nového, vzrušujícího a zároveň si i trochu procvičit mozek, tak rozhodně neváhejte a běžte. Určitě budete nadšení!!!! A pokud nevíte jakou hru vybrat, tak tady článek z naší první únikové hry – Dům duchů a taky na článek z poslední návštěvy Tajemství císaře.

V sobotu večer se konala i outdoorová úniková hra po Praze, kterou bych chtěla určitě někdy příště vyzkoušet.

Kdo z Vás jste už byli na únikovce v The Chamber? Nebo někde jinde? A jak jste si to užili?

Krásný den. Vaše Veru :*

P.S.: Doporučuji vzít si tepláky, budete lézt i po zemi 🙂

PPS.: Jo a my byli tři, ale ideální počet jsou čtyři lidé 🙂

 

2 komentáře: „The Chamber – útěk ze žaláře

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s