Klasika – černé džíny & bílé triko & džínová bunda

Ahoooj, tak po dlouhé době jeden fashion článek. Původně jsem si myslela, že těchto článků bude nejvíce….Pak jsem si ale uvědomila, že vlastně skoro pořád chodím ve stejném. Jak jsem už psala, mám stejné boty v několika barvách, stejné mikiny v x barvách a dokonce i stejné kabelky a liší se pouze a jedině tou barvou…. Takže vlastně docela nuda a téměř žádná inspirace.

IMG_0960

Ale dnes tu pro Vás mám trochu změnu. Po několika letech jsem narazila na tuhle krásnou džisku, která mě zaujala hned na první pohled. Takže jsem jí musela mít, je prostě úžasná. Už teď mám v hlavě několik kombinací jak ji budu nosit. Nejčastěji asi na šaty, ale zatím na tuto variantu ještě není vhodné počasí. Z toho důvodu jsem zvolila černé džíny, bílé triko a zpestřila to červenými Superstary slip-on, po kterých jsem také už delší dobu pokukovala. Po pravdě jsem si je chtěla pořídit už minulý rok, ale už jsem je nikde nesehnala ve vínové barvě, která se mi líbila nejvíc. A když se letos objevily v červené, tak jsem si zase říkala, jestli nebudou lepší černý… Červená ale nakonec zvítězila a jsem moc ráda 🙂 .

IMG_0963IMG_0968IMG_0971

Fotky jsou tentokrát focené ve Vysokém Mýtě, kde bydlím. Konkrétně před moderní chrámovou stavbou Husův sbor z roku 1937. A jak říkám, úplně v každém městě a v každé obci se najde nějaké krásné místo, kde se člověk může projít a trochu si vyčistit hlavu po náročném dni. A já vždy preferuji místa, kde je i nějaká ta zeleň a kousek přírody.

IMG_0972IMG_0973IMG_0977

Po návratu z Holandska jsem celý týden proležela doma, takže jsem byla pořádně naštvaná. Teď je mi už konečně lépe a nemůžu se dočkat těch krásných slunečných dnů, kdy vše září a je mi hezky. Nutně potřebuji nasbírat nějakou tu energii a sluníčko je tím nejlepším zdrojem. A taky musím do léta zhubnout, už je to dost tragické. Takže ode dneška už žádné zákusky a dortíky a hlavně víc cvičit. Je to fakt děs, ale nedá se nic dělat. Od pondělí se zapojuji do 6ti týdenní výzvy: FORMUJEME DO PLAVEK s Katkou Polanskou. Pokud jste na tom někdo jako já, zapojte se taky, cvičíte sami doma! Neznám snad nikoho jiného, kdo dokáže být tolik vytrvalý a nadšený pro to, co dělá než je Katka. Já jsem na sebe opravdu zvědavá, jestli dám dolů těch 5kg, co si přeji.

IMG_0978IMG_0985IMG_0989

Bunda: Tommy Hilfiger

Triko: Tommy Hilfiger

Rifle: H&M

Boty: Adidas Originals

Kabelka: Tommy Hilfiger

Tak co na to říkáte? Jak se Vám tato kombinace líbí?

Krásný den. Vaše Veru:*

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s