Days of heaven ♥♥

Nebeské dny, trochu kýčovitý nadpis?! Óooo, ano, to rozhodně, ale přesně takový byl můj prodloužený víkend s kamarádkami. Poprvé v životě jsem zažila takovou tu pravou, nefalšovanou dámskou jízdu. Neuvěřitelně jsem se na tento čas těšila už od prosince, kdy jsme si koupily ubytování v hotelu Maximus resort. Ovšem to bylo nic ve srovnání s pátkem, kdy jsem se probudila a věděla, že je to tady. Den D, konečně s holkami prožijeme ten božský a pohodový víkend. Očekávání jsem měla obrovské, ani nevím proč, ale prostě jsem cítila v kostech, že to bude dokonalé a ono to tak opravdu bylo. Už celou cestu do Brna jsem měla tu nejlepší náladu. Takovou tu, když máte pocit, že je ten náš svět nejkrásnějším místem ve vesmíru a Vy máte ten nejúžasnější život. Usmívala jsem se sama pro sebe, poslouchala hudbu a užívala jsem si sluníčko, které mi svítilo do tváře a já jsem z něho mohla čerpat tu nekonečnou energii. Když jsem dorazila na místo setkání, holky akorát přijely vlakem na nádraží, vše klaplo tak jak mělo a my mohly odstartovat náš prodloužený víkend ♥♥.

Neviděly jsme se snad od ledna, takže jsme toho měly tolik k povídání. A přesně v tomto duchu se nesl náš víkend, žádné plány, žádný program. Prostě jen my, užít si co nejvíce jedna druhé, uvolnit se, potěšit jedna druhou, smát se a prožívat radost každou vteřinku. Po příjezdu na hotel jsme sice zjistily, že nám dali jiný pokoj než jsme si zabookovaly a navíc byl plný hotel, takže nás nemohli ani přesunout… Ale nám prostě vůbec nic nemohlo zkazit tu naší skvělou náladu. Naštěstí hned druhý den nás přesunuli na správný pokoj a jako bonus jsme dostaly vstup do wellness zdarma, takže jako obvykle vše špatné je i k něčemu dobré 🙂 .

IMG_0047

Naprosto úžasný a pohodlný je, když můžete na pokoji obléknout příjemný župan a v měkkých papučích se přesunout rovnou do wellness. Tohle má opravdu něco do sebe 🙂 .

IMG_0065

V sobotu jsme se rozhodly být trochu akční a zajet do centra Brna, projít se a navštívit nějaká hezká místa. Nakonec jsme ale zjistily, že si chceme užít jen samy sebe, takže jsme došly pouze do Starbucksu, o nějakou tu hodinku později do Vaňkovky, kde jsme mrkly do nějakých obchodů, daly oběd a pak zase zpět do Starbucku. Zdá se to jako naprosto nudný den…Jen jíst, pít, sedět, povídat a nic nedělat… Ale pro nás to bylo to naše nic nedělání, to dokonalé a pohodové odpoledne, plné vnitřního klidu a radosti.

Vždy jsem měla takový ten pocit, že když někam jedu, musím vstát co nejdříve, prozkoumat celé okolí, vše vidět a co nejvíc toho stihnout, prostě plnohodnotně využít každou vteřinu. Asi to mám prostě v povaze, že musím být neustále v jednom kole. Tentokrát jsme vlastně nic nestihly, kromě restaurací a kaváren nic neviděly, a ani do všech těch saun ve wellness jsme nezašly, natož do vířivky. Vlastně nejvíce času jsme strávily v klidové zóně na lehátku s drinkem v ruce a jen tak si povídaly 🙂 …. Ale přesto jsem byla spokojená, klidná a nadšená. Asi to nedokážu přesně vyjádřit a kdo není povahy jako já, tak asi vůbec ani nechápe o čem mluvím…. Ale měla jsem pocit jakoby se mi podařilo aspoň pro jednou uklidnit a ustálit ten můj vnitřní oheň, který mě stále žene dál a dál, abych náhodou něco nepromarnila a nepromeškala.

Brno je opravdu krásné a malebné město a i o víkendu bylo klidné, což mě opravdu docela překvapilo. Už jsem tu pár let v centru nebyla a musím uznat, že je tu skutečně krásně a útulně.

IMG_0085

Co se týká hotelu, tak je nový, čistý a krásný. Na můj vkus sice tvrdá matrace na posteli, ale i tak to bylo super. Největší mínus jsem ale viděla v tom, že když se zdržíte v sauně, kde mají otevřeno až do jedenácti a prošvihnete desátou večerní, tak už nemáte možnost se v hotelové restauraci najíst… Takže nezbývá než objednat něco z centra a čekat, nebo jet do města…. Jinak wellness mě opravdu ohromilo, naprosto špičkové. Vířivky, několik saun, venkovní bazének, řeka a ty nejlepší odpočinkové zóny. V jedné ze saun mají každých 30minut rituály, které jsou prostě top. My zašly například na rituál 4 dohody, kde nám pustili část hry. A proč o tom vlastně píšu…. Tentokrát jsem totiž opravdu poslouchala a přemýšlela…. Jsme to opravdu totiž jenom my sami, kdo si vytváříme ten náš svět, ve kterém žijeme a záleží pouze na nás, jestli budeme žít šťastně a spokojeně a tím budeme šířit pozitivní energii, štěstí, lásku a bude dobře i lidem kolem nás.

Takže za mě, prosím, víc takových víkendů a dní!!! A já doufám, že aspoň prostřednictvím tohoto článku jsem Vám poslala také nějakou tu energii a dobrou náladu 🙂 !!!

IMG_5579

A jaký byl Váš víkend? Jezdíte také na dámské jízdy? A jaká byla ta Vaše nej?

Přeji krásný den. Vaše Veru :*

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s