Just a perfect afternoon ♥♥♥♥♥

Krásný den, už se nám to jaro blíží a dny začínají být delší a delší a sluneční paprsky září a já miluji ty chvíle, kdy mám volno. Můžu jít ven a načerpat trochu té energie z čerstvého vzduchu a sluníčka. Vždy si úžasně pročistím hlavu a vše se mi pak zdá krásnější a jednodušší a ještě, když vyrazím někam s mojí nejlepší kamarádkou, tak to pak už nemá žádnou chybu :-). Navíc, díky energii, kterou jsem získala, tak jsem se večer konečně pustila do žehlení, ke kterému jsem se dokopávala zase už 14 dní.

Tentokrát jsme vzaly na procházku i naší Khloeinku, která už začala hárat. Takže ze štěňátka je už psí slečna. A sice to ještě tak dva roky potrvá, ale já už se šíleně moc těším až budeme mít její vlastní štěňátka.

IMG_6709.JPG

A protože už i z Matýska je docela veliký kluk, tak jsme ho naučily jak se vodí pejsek na vodítku. A docela jim to šlo, co myslíte? Pro tyhle procházky je opravdu ideální bydlet na vesnici, vzduch je tady zdravý, všude kolem stromy a skoro žádná auta.

IMG_6719.JPG

Zimu mám sice hodně v oblibě, ale jaro ještě víc. A nejen z důvodu, že po jarní procházce nemusím Khloé celou vykoupat :-).

img_4864

Nakonec jsme naše krásné odpoledne zakončily příjemně unavené na pohovce s šálkem kávy a dortíkem. Teda Markét snědla pouze tu vrchní vrstvu z tvarohu, protože právě drží dietu… To je pech a zrovna tááák výborný zákusek.

img_4863

Vaše Veru :*

P.S.: Nesnáším žehlení 😦

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s