BFF days

Letos jsem si nedala vůbec žádná předsevzetí do nového roku 2017. Jediné, co jsem si přála, bylo trávit více času s rodinou a přáteli. A mám obrovskou radost z toho, že se mi to zatím plní 🙂 . Hlavně si přeji, aby to vydrželo celý rok a nejen jeden rok, ale už napořád. Myslím, že nikdo z nás by neměl zapomínat na lidi, kteří jsou v našem životě těmi, kteří za námi stojí, přejí nám jen to nejlepší a vždy nás podpoří.

Je totiž hezké mít super práci a mít kolem sebe hodně lidí, kteří s námi podniknou to, co je pro nás v danou situaci to nej. Ale práce není trvalá, může se změnit situace na trhu a to, co bylo do teď super, tak je najednou v troskách. Nebo se může změnit vedení, s kterým se změní i vize společnosti a najednou už to není tak fajn. A během života prostě není vše jen růžové, věci se mění a podle toho i mnoho lidí v našem životě přichází a odchází. A my postupem času zjistíme, že nás celým životem provází pouze rodina a pár nejbližších přátel.

img_6576

img_6591

img_6595

Proto je velmi důležité náš čas, kterého máme všichni neskutečný nedostatek, věnovat těm správným lidem a být tu pro ně ve chvílích, kdy nás potřebují a podpořit je stejným způsobem jako oni podpořili nás nebo nás teprve jednou podpoří. Ať už se nám totiž v životě stane cokoli, ať se jedná o šťastné, nebo smutné chvíle, vždy máme potřebu naše pocity sdílet s druhými. Pokud jde o radost a my se o ní podělíme s druhými, tak se ještě více znásobí a my si užijeme ještě větší pocit štěstí. A naopak pokud se podělíme o pocity smutku a nezdaru, tak se najednou stanou lehčími a nám to pomůže být silnějšími a lépe se s tím vším poprat.

img_6579

Kabát: American Eagle Outffitters

Svetr: Gant

Rifle: Tommy Hilfiger

Perka: H&M

Šperky: Pandora

Kabelka: O Bag

Já jsem v tomto směru měla neuvěřitelný štěstí. Musím říct, že kolem sebe mám celý život lidé, na které se mohu opravdu spolehnout. Tentokrát jsem se potkala s mojí nejlepší kamarádkou. Seznámily jsme se v šesté třídě, kdy došlo k promíchání tříd. Hned první školní den nás paní učitelka rozsadila z původních dvojic a my museli najít někoho jiného. Takže mojí novou spolusedící se stala Markét, do oka jsme si padly snad už první hodinu a od té doby jsme nerozlučná dvojice a prožíváme spolu vše důležité, vlastně i to méně důležité co nám život přinese. Každopádně úplně nejskvělejší je, že si pořád rozumíme stejně nebo vlastně možná ještě více než, když jsme se seznámily. A já si neuvěřitelně moc užívám každé společné chvilky, kterou máme jen pro sebe a můžeme probírat jen to, co nás napadne 🙂 .

Krásný den. Vaše Veru :*

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s