Christmas time ♥ family time ♥

Krásný den, dnes tu pro Vás mám ještě trošku opožděný článek z letošních Vánoc, které byly úžasné. Plné klidu a pohody, až mě to vlastně docela překvapilo. Většinou nemáme nic v plánu, ale vždy se něco vyvrbí, takže jsme tak nějak pořád v pohybu. Tentokrát to bylo ale jinak. Byla jsem doma už od 23. prosince až do 4. ledna. Takže jsem nejdříve s našima a bráchou zajela navštívit dědu a vůbec jsme nemuseli nikam spěchat. Úplně nejlepší pocit. Taky jsme v klidu zašli do lesa vybrat stromeček, na Štědrý Den ráno jsme ho ozdobili a čekali až přijde Ježíšek 🙂 . Odpoledne jsme se celá rodina tradičně sešli na hřbitově a popřáli si krásné Vánoce. Nesnáším kapra, ale musím se přiznat, že tentokrát jsem se ani nemusela přemáhat sníst těch pár soust a dokonce jsem si na něm opravdu pochutnala.

A pak už hurá na dárky :-). Nejkrásnějším zahřátím na srdíčku bylo vidět Sofinky radostné překvapení nad dárečky a jiskřičky štěstí v jejich očích. Stejně s velkým nadšením jsme se radovali nad tím jak si Khloé (náš pejsek) rozbalovala svoje dárečky, přecpávala se dobrůtkami a skotačila. Později večer ještě přijel přítelův bratr s manželkou a my si nemohli přát krásnější zakončení dne. První svátek vánoční jsme byli u přítelových rodičů, kde jsme zpívali koledy, povídali si, pochutnali na huse se zelím, rozbalovali další dárky a užívali si společného času všichni pohromadě.

Druhý svátek vánoční jsme strávili u mých rodičů. Tentokrát vařil můj bráška a móóóc se mu to povedlo. Další dny jsme strávili odpočíváním, relaxováním, ale i cvičením. Ani nepamatuji takové poklidné dny, bylo to boží.

Nechyběly ani další rodinné návštěvy. Jen bych si přála, aby bylo víc času, který trávíme pohromadě a užíváme společných chvil.

img_6563

A když už byla ta pohodička, pustila jsem se i do čtení. Pokud hledáte nějakou knihu, kterou přečtete skoro jedním dechem, určitě doporučuji tuhle: Kdo bude plakat až tady nebudeš? . Je to naprosto suprová knížka, která vám pomůže uvědomit si spoustu důležitých věcí. K parádnímu odreagování také můžu doporučit antistresové omalovánky, hodně Vás to uvolní a svým výtvorem ještě navíc můžete někoho mile potěšit 🙂 . A teď už zase hurá do práce….

 

Jaké byly Vaše Vánoce? Doufám, že moc krásný 🙂 !!!

Vaše Veru :*

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s