Můj rok 2016

Krásný leden, ani nemůžu uvěřit tomu, že je za námi zase další rok. Vše tak strašně moc rychle letí. Je to neuvěřitelné. Navíc letos to bude 10 let od ukončení střední školy, wow …. A já mám pocit jakoby to bylo včera. Ale teď zpět k roku 2016. Nový rok jsme oslavili v Rakousku na horách, což bylo naprosto úžasné. Není nic krásnějšího než si v zimě užívat sněhu, krásného počasí a lyžovat. V lednu jsem si užila lyže ještě na Dolní Moravě a pak už jen pořádný stres z psaní diplomové práce na poslední chvíli a zkoušky. Ale, ufff, přece jen jsem to zmákla, strašně jsem si oddychla :-). Pak odpočinek a dovádění v termálech ve Slovinsku, vše bylo fajn…. Ale ne vždy můžeme být jen šťastní… V březnu mi umřela druhá babička. Byla dlouhodobě nemocná, takže to pro ní bylo vlastně vysvobození. Během půl roku jsem ztratila obě babičky a mám pocit, že to asi nikdy neskousnu. Najednou jsem si uvědomila jak strašně málo lidí, kteří v nás věří a kteří si pro nás přejí jen to nejlepší, v životě máme…. V dubnu jsme přišli o našeho milovaného papillonka Benjiho… Sice máme už nového pejska, ale stále mi stékají slzy po tváři jen při vzpomínce na něj!

V květnu jsme vyrazili na vodu, tentokrát na Vltavu. Koupila jsem letenky do Irska. A pak jsem se už konečně začala učit na státnice, opět na poslední chvíli, takže neskutečný stres a v den D 9.6. 2016 jsem jela úplně vyřízená do Prahy, naprosto vystresovaná tím, jestli umím vše, jestli si vůbec vzpomenu a co vlastně vůbec teda umím… Celá jsem se klepala a absolutně jsem nebyla schopná se na nic soustředit. Vlastně jsem ani nevěděla jakou otázku si přát, abych si vytáhla, protože jsem si skoro vůbec nečetla otázky, ale jen text pod nimi… Takže jsem vešla dovnitř a přála si, abych si vybrala něco, co umím….Joooo a ono to vyšlo, na otázky, které jsem si vytáhla, jsem znala odpověď. Není nic krásnějšího než vědět, že jsem to zvládla, ani nedokážu popsat jak moc šťastná a pyšná jsem na sebe v tu chvíli byla.

Pár dní na to jsme koupili lístky na trajekt na Sardinii a Korsiku. Takže jsem měla plnou hlavu plánů na dovolenou. Miluju ty chvíle, když je něco jistého a já se můžu těšit a plánovat :-). Tento rok syn mé nejlpší kamarádky oslavil první narozeniny, bože…. To je opravdu neuvěřitelný a já jsem šťastná za Markét, že jí vše v životě vychází přesně podle představ. My mezitím vyrazili znova na vodu, tentokrát na Ploučnici. Nevynechala jsem ani Smetanovu Litomyšl, i když tentokrát pouze jeden koncert a to můj oblíbený v Nových hradech.

29. červen se zapsal mezi ty šťastné dny v roce 2016. Absolutně nadšení a plní očekávání jsme si vyzvedli naše nové šťeňátko. Princeznu Khloé, která s námi po pár dnech vyrazila na rodinnou dovolenou na Moravu a pak hned na její první vodu. Opět Vltava 🙂 . Červenec byl naprosto úžasný měsíc, protože jsme koupili letenky do NYC a já věděla, že si splním svůj další sen. Jupííííí!!!! Koncem července jsme odjeli na 3týdenní dovolenou. Prostě nádhera, nejdříve Sardinie a pak Korsika. Užili jsme si moře, pláží, přírody, sluníčka a všeho, co bylo možné. Dobili jsme baterky a vrátili se zpět domů. Nevím jak to máte Vy, ale domů se vždy strašně moc těším.

V srpnu jsem měla promoce a ještě jednou jsme vyrazili do Českého Krumlova. Tentokrát na let balónem. Opravdu krásný zážitek. Ani jsem nemrkla a už tu byl zase podzim. Nějak se nám to léto nechtělo opustit, takže jsme vyrazili ještě do Chorvatska. V září moje nejvíc oblíbená blogerka uspořádala setkání se čtenářkami a já se pak rozhodla psát sůvj vlastní blog. S touto myšlenkou jsem si pohrávala už dlouho, ale nějak jsem na to neměla odvahu….Pak jsem ale oslovila Moničku, jestli do toho jde se mnou a jsme tady 🙂 !

Koncem září jsem s nevlastní dcerou Sofinkou vyrazila do Irska za přáteli. Výletů do Irska se snad nikdy nenabažím, mohla bych tam jezdit pořád a pořád dokola. Zvlášť, když je tam Tomík s Pájou a já vím, že s nimi to bude prostě dokonalé!

Tak a už je tu říjen. Další perfektní měsíc. Přítelova neteř měla svatbu, která byla naprosto pohádková a krásná. Tento měsíc jsme mimo jiné vyrazili na Slovensko a pořádně relaxovali. Z Austrálie přiletěl Alešův bratr s manželkou, takže byli všichni naprosto nadšení. A najednou nadešel čas a já se Sofinkou jsme stály v Chocni na nádraží, loučily se s rodinou a šťastně nastoupily do vlaku směr Praha a pak NYC. Jak už víte ze všech článků, představovala jsem si to tam trochu víc dokonalé, ale stejně to bylo úžasné a já jsem šťastná nejvíc na světě, že jsem se tam podívala.

Je toho ještě strašně moc o čem by se dalo psát, ale už je tu nový rok a já se nemůžu dočkat, co všechno přinese. Doufám, že rok 2017 bude ještě šťastnější, krásnější a úžasnější než všechny roky předešlé. Všem Vám přeji, ať si splníte alespoň jeden ze svých snů a jste šťastní 🙂

Vaše Veru :*

2 komentáře: „Můj rok 2016

  1. Z mého pohledu naplno prožitý rok,obdivuji jak všechno stíháš,práci,cestovat a ještě dostudovat.Jsem na Tebe pyšná!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s