Jak moc důležité jsou holčičí dny ♥♥♥♥♥

Už v předchozím článku jste se dozvěděli, že jsem byla v sobotu v Praze. A byl to jeden z těch dnů, který mě neskutečně moc nabil pozitivní energii a zavalil pocitem štěstí, z kterého čerpám ještě dnes. Je to ten den s velkým D, ten který Vám zůstane navždy v srdci a zaplaví Vás tím nejkrásnější hřejivým pocitem jen při střípku vzpomínky na kteroukoli maličkost z něj.

IMG_6416.JPG

Sešly jsme se zde dvě generace a přesto jsme si to všechny užily a žádným způsobem nenarušovaly naše potřeby. Já a moje kamarádky + moje „nevlastní dcera“ s kamarádkou + naše milovaná Khloé 🙂 . Možná to zní jako kýč, ale pro mě byl celý den jako z filmu na štěstí.

IMG_6419.JPG

Není nic víc než si užívat pocit spokojenosti a radosti z přítomné chvíle. Nemuset přemýšlet nad ničím jiným a prostě jenom plynout. Musím, ale přiznat, že v žádném případě není takový každý den. Většinou je člověk zatížen spoustou starostí a myšlenek nad tím, co všechno musí ještě stihnout a udělat, aby vše bylo, tak jak má být. Proto si těchto dní strašně moc vážím.

IMG_6425.JPG

Člověk si pak opravdu uvědomí, že nezáleží na tom, kde jsme ale pouze na tom s kým tam jsme a jak moc si dokážeme vychutnat přítomnost. Nedávno mi jedna moudrá žena ve vlaku mimo jiné řekla, že přitahujeme přesně takovou energii jakou vyzařujeme. A něco na tom bude, zkuste někdy dělat to, co Vás dělá skutečně šťastnými a ono to pak přijde samo. A opravdu na tom asi něco bude, celý den byl úplně ukázkový a když jsme dojely pozdě večer domů, tak tam na nás čekalo překvápko 🙂 . Přítel byl v pátek na operaci, večer jsme za ním ještě jely na návštěvu, protože jsme věděly, že ho v sobotu neuvidíme….. A co se nestalo??? Doktor ho v sobotu pustil, takže jsme vešly do obývacího pokoje, celý spokojený a unavený, že mu hned zavoláme a on tam. Tenhle den jsme si už nemohly přát víc.

IMG_3670.JPG

Přeji Vám krásný den. A hlavně hodně těch, co Vám zůstanou v srdíčku a vždy Vám dodají energii, když ji budete postrádat.

Vaše Veru :*

P.S.: My se teď chystáme do La fabriky na představení ŽIVOT S KRAJTOU, byli jste na tom už někdo?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s