Dům duchů – The Chamber

Veronika:

Krásný den. Jaký jste měli víkend? Já jsem v sobotu dopoledne vyrazila s holkami do Prahy, kde jsme se potkaly s Moničkou a šly jsme na únikovou hru DŮM DUCHŮ v THE CHAMBER.

IMG_6407.JPG

Jediná Monička už byla na dvou únikových hrách, jinak my ani nevěděly co čekat…. Ano, měly jsme nějakou představu, ale to co následovalo, tak naše očekávání absolutně předčilo. A můžu říct, že jsem opravdu nadšená a plná dojmů ještě teď. Povídaly jsme si na toto téma i celou cestu domů a víte co…. Ono v tom domě určitě něco stále je…. Můžeme odpřisáhnout, že každá z nás tam cítila něco zvláštního, něco co nebylo tak úplně součástí hry.

img_3661

Před začátkem hry jsme dostaly informace o sklepním bytě, do kterého vstupujeme. Podle posledních údajů zde žila mladá a spořádaná rodina s dcerou Sofií (docela náhoda, také jsme sebou měly jednu Sofinku). Avšak po tragickém úmrtí matky se vše změnilo. Otec s dcerou se začali stranit lidem, uzavřeli se před okolním světem až nakonec přestali z domu úplně vycházet. Po nějaké době při doručování dopisů bylo nalezeno na podlaze bezvládné tělo otce bez jakýchkoli známek života. Nikdy se však nezjistila příčina úmrtí a jeho 6ti letá dcera zmizela…. Nikdy se už nenašla. Od té doby na tomto místě nikdo delší čas nevydržel, dokonce ani bezdomovci se do prázdných prostor neodvážili. A tak zde zůstalo téměř vše na stejném místě jako před 40ti lety, kdy se neštěstí odehrálo. Našim úkolem bylo najít paranormální aktivitu, zjistit co se vlastně stalo a dům očistit od negativních energií, aby byl znovu obyvatelným. Obdržely jsme dvě baterky, vysílačku, ghost meter a pár cenných rad…. Zámek ve dveřích zaklapal, my se odvážily vzít za kliku, vstoupit do černého prostoru a dobrodružství začalo… Bojíte se rádi? Jestli ano, tak prostě musíte jít. A pokud si na to netroufnete, nic se neděje. Můžete si totiž vybrat z 6ti různých druhů únikových her.

IMG_6412.JPG

Monika:

Verunka Vám hezky nastínila, co se v tom domě kdysi stalo. Alespoň budete, stejně jako my, už předem vědět do čeho jdete. Vlastně, nééé tak docela. On totiž ten opravdový příběh je spojen vážně s paranormální aktivitou. My jsme si tu skutečnost nechaly osvětlit, ještě než jsme do domu vstoupily. Takovou „HLOUPOST“ bych už neudělala. Moje obavy byly totiž rázem x 10. Pak se obavy měnily postupně ve strach mezitím než jsem si uvědomila, do čeho jsem se to nechala uvrtat. Takže následoval STRACH x 100. A už jsme se doslova vyklepané plížily k domu duchů. Strašně jsem tam nechtěla, ale překonala jsem se. Ono Vám totiž zrovna moc nepřidá, když do ruky dostanete baterku, vysílačku, ghostmeter a jste obeznámeni s tím, že Vám to taky nemusí fungovat, protože entity, které se v domě nachází ruší signál!!! WTF????? Můžu Vám říct, že jsem se asi nikdy v životě nebála, jako tu hodinu v domě duchů.

Je trochu netradiční, že tady popisujeme, jak jsme se šíleně bály, ale zároveň doporučujeme tuhle únikovku navštívit. Jenže dokud tam sami nepůjdete, nikdy nepochopíte, co jsme tím chtěly říct a hlavně, co jsme tam zažily. Byl to fakt zážitek a jak Verča zmínila, myslím si, že jsme tam zažily něco, co se strašně těžko popisuje.

Přejeme Vám pohodový pondělek 🙂

Veru a Mon. :*

Veronika:

P.S.: Nejvíc hustý na tom je, že to není žádný smyšlený příběh, ale skutečná tragická událost, na které hra po tolika letech vznikla. Připravte se na to, že se budete bát, i přesto, že si říkáte, je to jen hra, jen hra a nic se mi nemůže stát….

PPS: Nezapomeňte nám napsat jak jste si to užili :-). Jsme moc zvědavé na Vaše pocity !!!

PPS: Tak strašně ráda bych Vám napsala, co nejvíc nás vyděsilo a jak jsme postupně objevovaly souvislosti a posouvali se dál a dál…. Ale to prostě nejde !!!

PPS: Tady odkaz na další únikovku – útěk ze žaláře  a tajemství císaře 🙂

2 komentáře: „Dům duchů – The Chamber

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s