Wedding in October ?! Yes !!

V sobotu jsme byli na pohádkové svatbě přítelovy neteře Janinky a jejího teď už manžela Rudy. Vše bylo naprosto dokonalé a doladěné do posledního detailu. A vlastně přesně takhle to má přeci být, je to jeden z nejkrásnějších dní v životě novomanželů a vůbec celá rodina na tento den D s láskou vzpomíná celý život :-).

img_3493

Na svatbách se mi nejvíc líbí, že jsou odrazem osobností daného páru, takže je každá tato výjimečná událost jedinečná. A ani zde tomu nebylo jinak, nevěsta byla nádherná, něžná a kouzelná jako obvykle, ale dnes z ní navíc vyzařovalo absolutní štěstí. Janinka si vybrala jemné, ale zároveň do detailu propracované šaty, které doladila šperky s perlami a lehce béžovým šálem. Co na ní říkáte? Je dokonalá, že?

img_3501

A svatební kytice?! Za mě musím říct, že jsem krásnější ještě neviděla. Krásná kompozice pivoněk, frézií, vřesu a těch modrozelených sametových listů, ze kterých jsem byla nadšená nejvíce, ale zapomněla jsem jak se jmenují…. 😦  Víte někdo?

Celkově se květinová výzdoba opravdu povedla a vytvořila velmi příjemný a klidný dojem.

img_3506

Dalším pozitivem účasti na takovéto události je, že si musíte pořídit vhodné oblečení a jednou za čas opět vyrazíte krásně upravení, načesaní a oblečení. No, my teda přípravu nechali zase na poslední chvíli a ve čtvrtek před svatbou jsme vyrazili do Hradce Králové do Futura s vědomím, že tam nakoupíme určitě vše…. Velký omyl, kromě pánských bot jsme tam nevybrali vůbec nic. Takže ve značným zoufalství jsem se Sofinkou vyrazila v pátek odpoledne na průzkum obchodů ve Vysokém Mýtě… A světe div se, pořídily jsme úplně vše, co jsme chtěly a navíc s velkou spokojeností.

img_3515

Svatba začala snídaní v restauraci Na Hájence v Rabštejnské Lhotě, kde se až na obřad odehrála celá slavnost, včetně večerního programu. Obřad proběhl na státním zámku Slatiňany, který se nachází nedaleko hájenky. Počasí se opravdu vyvedlo, takže focení mohlo proběhnout venku a věřím, že fotky od profesionálního fotografa budou opravdu nádherné 🙂

img_3568

Nechyběly ani tradice jako házení rýže k přivolání bohatství a plodnosti, zametání střepů při příchodu na hostinu, první novomanželský tanec, nebo společné krájení dortu. Ani házení svatební kyticí se nevynechalo …. a já ji chytla …. :-).

img_3699

Tak jak se Vám líbí můj outfit? No a samozřejmě jsem si v obchodě TK Trend koupila jen šaty a kabát s tím, že lodičky jsem si letos už jedny kupovala a mám je doma. Opět chyba lávky, ráno asi tak 30min před odjezdem jsem pro ně šla do skříně a lodičky nikde…. Doteď přesně nevím, kde jsou, ale věřím, že se dříve, nebo později objeví… Každopádně, to je jedno, protože já je potřebovala v sobotu ráno a hned… Takže co teď? Na internetu jsem našla číslo na majitelku obchodu, kde jsem pořídila vše ostatní a zavolala jí, jestli by mi nemohla přijít do obchodu prodat lodičky, které jsem si tam včera k šatům zkoušela :-). Byla moc ochotná a během 10min do krámu dorazila a zachránila mě 😀 , takže nakupovat v místě bydliště má velké výhody. A ponaučení pro příště? Připravit si a zkontrolovat vše předem, ikdyž to stejně určitě nedopadne.

A co by to bylo za svatbu bez domácích mazlíčků?! Přesně tak, na takovéhle události přece nesmí chybět žádný člen rodiny.

img_3741

A co Vy? Byli jste letos také na nějaké svatbě?

Přeji krásný den. Vaše Veru :*

P.S.: Pokud nevíte kam na výlet, tak tady tip: můžete začít procházkou kolem Kochánovických rybníků, dát si oběd v restauraci Na Hájence a zakončit výlet prohlídkou státního zámku Slatiňany.

http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Aktivity/Naucna-stezka-Kolem-Kochanovickych-rybniku.aspx

http://www.restaurace-nahajence.cz/

https://www.zamek-slatinany.cz/cs

7 komentářů: „Wedding in October ?! Yes !!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s