Promoce – Univerzita Jana Amose Komenského Praha

Jůůůů, konečně jsem se dočkala. O tomto dni jsem snila od úplného začátku, kdy jsem na univerzitu nastoupila :-). Původně jsem chtěla jen na bakaláře a nakonec jsem se rozhodla zde pokračovat i v magisterském studiu. No, nejsem zrovna studijní typ, takže celých těch pět let pro mě bylo celkem utrpení. A to musím uznat, že předměty, které jsme měli jsou zajímavé a hlavně i jejich obsah využitelný v reálném životě.

Promoce se konala v Betlémské kapli, kde působil Mistr Jan Hus a dnes je kaple národní kulturní památkou.

1211

Pokud se někdo rozhodujete na jakou univerzitu jít, ať už na bakaláře, nebo další navazující studium, tak můžu UJAK rozhodně doporučit. Kdybych se mohla vrátit a znovu si vybrat, udělala bych to úplně stejně. Líbilo se mi, že hodně vyučujících má odbornou praxi a nadšení své poznatky předávat dál. Já jsem celou dobu při studiu pracovala a vše, co jsme se učili, tak jsem mohla využívat jak v pracovním, tak i v soukromém životě. Je pro mě přirozené najít si v životě balanc a být většinou v pohodě, ale rozhodně tomu tak není u všech lidí. Myslím, že hodně z Vás s tím bojuje a vidí to i jednotlivé společnosti. Většina firem na oblast jak skloubit pracovní a soukromý život organizuje pravidelné školení a workshopy. Cílem je předejít demotivaci, psychickému přetížení, nebo vyhoření lidí. Vůbec totiž není jednoduché v dnešní hektické době vše zkombinovat, tak aby byl člověk šťastný a stále si dokázal užívat života. Na toto téma bych mohla napsat několik článků a pořád by bylo o čem psát. Za mě je toto to nejdůležitější, co jsem si ze školy odnesla.

0537

A moje obrovské díky patří Ing. Štefanu Tóthovi, který mi byl velkou oporou při vypracovávání mé bakalářské i diplomové práce. Téma bakalářské práce: Zvládání stresu v soukromém sektoru. Téma diplomové práce: Význam emoční inteligence z hlediska ŘLZ. A celkově jsem měla vždy velmi dobrou zkušenost se všemi vyučujícími, ať už na přednáškách, nebo samotných zkouškách.

1223

S rodinou 🙂

1001

Šťastná jako blecha a ano, jsem na sebe pyšná!

1002.jpg

Zdárně jsem dokončila v kombinované formě magisterské studium na UJAK, obor Andragogika.  Jsem docela zvědavá, jestli jednou v tomto oboru budu nějak aktivní :-).

A jak jste na tom Vy? Dokážete odejít domů a nepřemýšlet nad prací? Dokážete vypnout a užívat si jen toho, co Vás baví? Dokážete najít rovnováhu, aby Vás dnešní svět nepřeválcoval? Nebo jste neustále ve stresu, vyčerpaní a nic nestíháte?

Všem přeji krásný den. Vaše Veru :*

4 komentáře: „Promoce – Univerzita Jana Amose Komenského Praha

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s